بررسی بروکر CMS Prime | افتتاح حساب در کارگزاری CMS Prime

کارگزاری CMS Prime 

 

_

بروکر سی ام اس پرایم | CMS Prime Broker

 

بروکر CMS Prime سی ام اس پرایم یک کارگزار مورد اعتماد در بازار فارکس است که توسط تاجران بسیار زیادی شناخته شده می باشد. خدمات ما مشتری محور است که بدین معناست که به عنوان یک سرمایه گذار در بازار فارکس، شما از خدمات سودمند بسیاری برخوردار خواهید شد تا رضایت شما را جلب کرده و به شما در انجام تجارتی آسان در بازار فارکس کمک نماید.

سی ام اس پرایم همواره در ارائه قیمت های ایستا و ثابت، از بیش از ۱۰۰ بانک معتبر جهانی و بسیاری از مارکرهای بازارهای جهانی، کوشش کرده است و به همین منظور توانسته به منبعی دقیق از سرمایه و محیط ECN مستقیم، دست یابد و آن را در اختیار تاجرانش قرار دهد.

در کارگزاری سی ام اس پرایم شما به راحتی می توانید از خدمات واریز و برداشت ریالی با قیمت های منصفانه استفاده کنید. و در تمام مراحل افتتاح حساب و واریز و برداشت پشتیبانی فارسی در کنار شما خواهد بود.

_

مجموعه فارکس فارم نماینده کارگزاری سی ام اس پرایم CMS Prime

cmc broker

کارگزاری سی ام اس پرایم CMS Prime

مجموعه ” مزرعه فارکس ” بصورت همکار و معرف بروکر با کارگزاری سی ام اس پرایم در ایران، افغانستان، گرجستان، ارمنستان و ترکیه  همکاری کرده و کلیه خدمات این بروکر را به مشتریان خود ارائه می دهد. مشتریان و معامله گران بازارهای مالی می توانند برای افتتاح حساب، دریافت بونوس فارکس و واریز – برداشت از طریق مجموعه ” مزرعه فارکس ” اقدام کنند.

واریز و برداشت ریالی

مستقیما با صرافی بروکر حساب خود را شارژ و برداشت کنید.
بونوس فارکس

دریافت بونوس معاملاتی

با شارژ حساب شما می توانید بونوس واقعی و قابل ترید دریافت کنید.

پشتیبانی فارسی

در کارگزاری CMS Prime شما با پشتیبان فارسی زبان در تماس خواهید بود.

بدون محدودیت معاملاتی

در بروکر CMS Prime شما می توانید با تمام روش های معاملاتی به تجارت بپردازید.
دریافت ریبیت از تمام معاملات انجام شده توسط مشتریان در ” مجموعه مزرعه فارکس ”  هر لات ۱ دلار
_

با افتتاح حساب در بروکر CMS Prime علاوه بر دریافت بونوس  قابل ضرر، می توانید لاتی ۱ دلار نقدی از ” مزرعه فارکس ” ریبیت دریافت کنید.

_

انواع بونوس معاملاتی در کارگزاری سی ام اس پرایم CMS Prime

بونوس خوش آمد ۵۰% تا سقف ۵۰۰ دلار

شما بعد از افتتاح حساب و اولین شارژ حساب خود مبلغ ۵۰% از واریز خود را تا سقف ۵۰۰دلار بونوس قابل معامله ( قابل ضرر ) دریافت می کنید. یعنی با افتتاح حساب در بروکر سی ام اس سرمایه شروع به کار شما دو برابر خواهد شد.
لوریج حساب های دارای بونوس حداکثر ۱:۴۰۰ می باشد. واریز و برداشت ریالی مستقیما توسط صرافی بروکر انجام می شود.

بونوس شارژ مجدد حساب ۲۵% تا سقف ۵۰۰ دلار

برای شارژ حساب معاملاتی خود مبلغ ۲۵% از واریز خود را تا سقف ۵۰۰دلار بونوس قابل معامله ( قابل ضرر ) دریافت می کنید.
لوریج حساب های دارای بونوس حداکثر ۱:۴۰۰ می باشد. واریز و برداشت ریالی مستقیما توسط صرافی بروکر انجام می شود.

امنیت سرمایه در بروکر CMS Prime

_

CMS Prime محیط تجاری امن و قابل اطمینانی را برای تمامی مشتریان خود فراهم می سازد. مشتریان شرکت ما می توانند کاملا مطمئن باشند که سرمایه ی آن ها در کمال امنیت، یکپارچگی و شفافیت محافظت خواهد شد. به منظور انجام این کار، کارگزار از روشهای متدهای مدیریت ریسک به منظور حمایت از سرمایه مشتری بهره برده است.

سرمایه ی کلیه مشتریان که توسط بروکر CMS Prime ذخیره شده است، در حساب های بانکی مجزا و در موسسات بانکی بین المللی درجه یک سپرده می شود. این سرمایه ها به طور کامل از سرمایه ی اصلی شرکت جدا می باشند و هیچ ارتباطی بین آن ها وجود ندارد. این جداسازی به این منظور است که ما ضمانت می کنیم که سرمایه مشتریان به هیچ وجه مورد سوء استفاده قرار نخواهد گرفت.

چشم انداز در بروکر سی ام اس پرایم

_

CMS Prime توسط افراد متخصص و حرفه ای با بیش از چندین دهه تجربه در صنعت مالی، مدیریت و اجرا اداره می شود. به عنوان یک کارگزار ارزش ها و فلسفه های تجاری همراه با ارائه خدمات درج یک به مشتریان را در راس همه امور قرار داده ایم. ما همچنین مفتخر ارائه سریع و باکیفیت خدمات به مشتریان می باشیم. با در نظر داشتن این موضوع، CMS Prime دائماً در حال پیشرفت و ارتقای خدمات خود و همچنین منطبق کردن آن ها با نیازهای روز افزون مشتریان در سطح جهانی می باشد.

cms broker forex iran

مدارک شناسایی فردی:

دو مدرک شناسایی مورد نیاز هست.

کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی.

با موبایل بصورت واضح از هر دو سمت تصویر بگیرید و در فرم ثبت  نام وارد کنید.

IDENTITY-H1-3

مدارک تایید آدرس:

به یک مدرک دارای آدرس، که بنام شما باشد نیاز هست. از تاریخ صدور این مدرک نبایست بیشتر از ۶ ماه گذشته باشد.قبوض دولتی مثل: آب، برق، گاز، تلفن یا موبایل. با موبایل بصورت واضح تصویر بگیرید و در فرم ثبت  نام وارد کنید. اگر مدرک آدرس ندارید بعد از پر کردن فرم افتتاح حساب در چت تلگرام اطلاع بدید که مدرک ادرس ندارید.

 

proof_evidence_vindication_authentication_identity_certificate_documentation-512

برای افتتاح حساب در کارگزاری سی ام اس پرایم و دریافت بونوس قابل ترید از لینک مقابل میتوانید اقدام کنید. فرم بصورت فارسی بوده و حد اکثر در یک روز کاری انجام می شود.