اکسپرت فارکس

اکسپرت فارکس چیست؟ اکسپرت فارکس یعنی چه و چه کاری انجام می دهد؟

 

اکسپرت های رایگان برای مشتریان فارکس فارم 

_

اکسپرت فارکس نه معامله گر است که دارای هوش انسانی باشد و نه جادوگر که دارای قدرت خاص و ماورایی باشد. اکسپرت های فارکس فقط برنامه هایی هستند که توسط معامله گران یا برنامه نویسان آشنا به بازار فارکس طراحی و کد نویسی می شوند. اگر سیستم کد نویسی شده سودده باشد و درست کدنویسی شده باشد می توان امید به سودده بودن اکسپرت داشت، در غیر اینصورت توقع سود داشتن از یک نرم افزار در طولانی مدت تصور عاقلانه ای نیست. در وب سایت مجموعه فارکس فارم تعدادی از اکسپرت ها را بطور رایگان برای مشتریان به اشتراک می گذاریم. برای دریافت این اکسپرت ها نیازی به پرداخت هزینه ثبت نام یا اشتراک ماهانه نیست و فقط کافیست در ردیف مشتریان فعال مجموعه فارکس فارم قرار بگیرید.

اکسپرت های فارکس می توانند بصورت معامله گر رفتار کنند یعنی بر اساس کد نویسی معامله کنند و سود و ضرر داشته باشند و هم می توانند بصورت دستیار کمک حال تریدر ها باشند. مثلا در بستن و مدیریت معاملات به شما کمک کنند.

اکسپرت فارکس

برای مشتریان مجموعه فارکس فارم این امکان فراهم است که از آرشیو اکسپرت فارکس مجموعه بصورت رایگان استفاده کنند. بعضی از این اکسپرت ها تجاری هستند و در بازار فروخته شده اند و بعضی دیگر بصورت رایگان بوده و در آرشیو اکسپرت های فارکس مجموعه فارکس فارم موجود می باشند.

اکسپرت رایگان فارکس

در کانال تلگرام با ما همراه باشید

دریافت کلیه اکسپرت های فارکس برای مشتریان ما رایگان هست.

_
روبات فارکس

نحوه دریافت اکسپرت ها

_

برای دریافت اکسپرت های فارکس کافیست در یکی از بروکرهای طرف قرارداد مجموعه فارکس فارم افتتاح حساب کنید و حساب خود را فعال کنید. نیاز به پرداخت وجه خاصی نیست و با حداقل دپوزیت در هر بروکر فارکس می توانید حساب خود را فعال کنید. اکسپرت های فارکس بصورت رایگان برای مشتریان به اشتراک گذاشته میشود.

نحوه استفاده، ریسک و مزایای اکسپرت ها

_

ریسک در بازارهای مالی بسیار بالاست، حتی حرفه ای های بازر هم ممکن است مدت زمان قابل توجهی را در ضرر یا بازدهی پایین قرار بگیرند چه برسد به اکسپرت های فارکس. بصورت کلی اکسپرت ها با اهداف آموزشی به اشتراک گذاشته میشوند و چنانچه تصمیم به استفاده تجاری از آنها دارید با قبول ریسک شخصی خود اقدام کنید. ریسک حداقل و نرمال در بازار برای هر معامله  از ۰.۲۵ تا ۱ درصد می باشد. ریسک بالاتر برای معامله گران ایجاد استرس کرده و روال روانی و برنامه معاملاتی آنان را دستخوش تغییر قرار میدهد. هیچ گاه اکسپرتی را که هنوز در دمو تست نکرده اید یا بک تست از آن ندارید روی حساب ریل و واقعی خود به اجرا نگذارید.

اکسپرت سوده

با عضویت در کانال تلگرام مجموعه فارکس فارم دسترسی رایگان به تمام مزایا ( از جمله دریافت بونوس معاملاتی در افتتاح حساب، دریافت ریبیت در هر معامله و اکسپرتها و اندیکاتورهای فارکس و …) خواهید داشت.

کانال تلگرام فارکس