سناریوی اصلی: ورود به معامله خرید از اصلاحات زیر سطح ۱.۰۸۰۶ با هدف ۱.۱۴۸۷ و ۱.۱۶۹۰.

سناریوی جایگزین: شکست نزولی و تثبیت قیمت بالای سطح ۱.۰۸۰۶ که احتمال نزول تا سطح ۱.۰۶۲۸ و در ادامه تا ۱.۰۴۵۰ را فراهم خواهد کرد.

تحلیل: در تایم فریم روزانه، اولین موج بزرگ ۱ از (۳) تشکیل شده است و به نظر می رسد موج اصلاحی نزولی ۲ از (۳) تکمیل شده است. در تایم فریم ۴ ساعته، موج ۳ از (۳) در حال تشکیل است. در تایم فریم یک ساعته، موج (i) از i از ۳ در حال تشکیل می باشد و موجهای کوچک i از (i) و ii از (i) تکمیل شده و موج iii ‌از (i)‌ در داخل آن در حال تشکیل می باشد. در صورت صحیح بودن این دیدگاه، این جفت ارز به صعود تا سطوح ۱.۱۴۸۷ و حتی ۱.۱۶۹۰ بعد از تکمیل موج اصلاحی ii از (i)، ادامه خواهد داد. البته سطح ۱.۰۸۰۶ بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورت شکسته شدن، احتمال نزول تا سطوح ۱.۰۶۲۸ و حتی ۱.۰۴۵۰ فراهم خواهد شد.

تحلیل الیوت ویو Elliott Wave Analysisتحلیل تکنیکال هفتگی

accuindexcjcmarketsclimaxprimecmsprimecryptocurrencyEURUSDforex brokerfxopalregulated brokertechnical analysisunfxbunicorn brokersارزدیجیتالبروکر اکیوایندکسبروکر اوپالبروکر رگولهبروکر سی ام اس پرایمبروکر سی جی سی مارکتبروکر فارکسبروکر کلایمکس پرایمبروکر معتبربروکر یونیکورنتحلیل الیوتتحلیل هفتگیتحلیل یورو به دلارکریپتوکارنسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *