سناریوی اصلی: ورود به معامله خرید در اصلاحات بالای سطح ۱۹۱۳.۴۲ با هدف ۲۱۵۰.۰۰ و ۲۲۰۰.۰۰.

سناریوی جایگزین: شکست نزولی و تثبیت قیمت زیر سطح ۱۹۱۳.۴۲ که احتمال نزول تا سطح ۱۸۷۶.۲۵ و در ادامه تا ۱۷۷۹.۵۸ را فراهم خواهد کرد.

تحلیل: در تایم فریم روزانه، سومین موج صعودی بزرگ شماره (۳) تشکیل شد و اصلاح نزولی در قالب موج (۴) نیز تکمیل شده و موج (۵) به همراه موج کوچکتر ۳ از (۵) در داخل آن در حال تشکیل می باشد. در تایم فریم ۴ ساعته، موج iii از ۳ در حال تشکیل است و موج اصلاحی (iii) از iii در داخل آن در حال تشکیل می باشد. در تایم فریم یک ساعته، موج (iv) از iii در حال تشکیل است. در صورت صحیح بودن این دیدگاه، طلا به صعود تا سطح ۲۱۵۰.۰۰ و حتی ۲۲۰۰.۰۰ ادامه خواهد داد. البته سطح ۱۹۱۳.۴۲ بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورت شکسته شدن، احتمال نزول تا سطح ۱۸۷۶.۲۵ و حتی ۱۷۷۹.۵۸ فراهم خواهد شد.

تحلیل الیوت ویو Elliott Wave Analysisتحلیل تکنیکال هفتگی

accuindexcjc marketsclimaxprimecms primecryptocurrencyElliot Waveforex brokerfxopalneo wavetechnical analysistraderunfxbunicorn brokersXAUUSDارزدیجیتالاونس طلابروکر اکیوایندکسبروکر اوپالبروکر رگولهبروکر سی ام اس پرایمبروکر سی جی سی مارکتبروکر کلایمکس پرایمبروکر معتبرتحلیل الیوتتحلیل تکنیکالتحلیل تکنیکال طلاتحلیل تکنیکال هفتگیترید فارکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *