بونوس و کش بک

برای پیشرفت سریع تر در معاملات شما نیاز به ابزار های دارید تا بازدهی و سودآوری بهتری داشته باشید

خدمات بونوس های معاملاتی و ریبیت نقدی

بونوس معاملاتی قابل ترید چیست؟

بونوس معاملاتی مثل سرمایه واریزی شما در معاملات به شما کمک می کند و در صورت از دست دادن سرمایه خودمی توانید معاملات خود را با این بونوس ها ادامه بدهید. بونوس فارکس معمولا برای واریز و شارژ حساب از سمت بعضی بروکر ها ارایه می شود. البته بونوس رایگان فارکس هم گاها در برنامه های تبلیغاتی بروکرهای فارکس وجود دارد. بروکرهای معتبر فارکس که مجموعه ” فارکس فارم ” با آنها کار می کنند نیز گاها برنامه های تبلیغاتی و پرداخت بونوس فارکس نیز دارند. که شما می توانید برای اطلاع به موقع از طرح های تشویقی فارکس در کانال تلگرام ما عضو شوید.

لیست بروکر های معتبر که می توانید بونوس معاملاتی قابل ترید دریافت کنید

۳۰% بونوس قابل ترید و قابل ضرر برای اولین واریز

۲۰% برای واریز های بعدی

دارای اسپرد های بسیار منصفانه و پایین

سرعت معاملات بسیار بالا و متاتریدر ۵

۱۰۰% بونوس قابل ترید و قابل ضرر برای اولین واریز

واریز و برداشت ریالی

پشتیبانی فارسی در واتساپ و تلگرام

پلات فرم معاملاتی متا تریدر ۴ و ۵

۲۵% بونوس قابل ترید و قابل ضرر برای اولین واریز

۲۰% برای واریز های بعدی با واریز ۳۰۰ دلار

پشتیبانی فارسی در تلگرام

متاتریدر ۴ و ۵

ریبیت نقدی در معاملات چیست؟ منظور از کش بک فارکس چیست؟

در هنگام انجام معاملات فارکس یا سهام هیچ فرقی ندارند، هر گونه معامله در بازارهای مالی، شما می بایست مبلغی را به عنوان کمیسیون انجام معاملات یا اسپرد معاملات پرداخت کنید. این مقدار اسپرد در معاملات بسته به نوع کالای مورد معامله و بروکر انتخابی شما می تواند کم یا زیاد باشد.

ریبیت فارکس در واقع قسمتی از مبالغ پرداختی شما در معاملات هست که برای شما بصورت نقدی و قابل برداشت بازگشت داده می شود. این یکی از سرویس های رایگاتن ” مجموعه فارکس فارم ” می باشد.

در چه بروکر هایی می توانم ریبیت نقدی دریافت کنم؟

در تمام کارگزاران و بروکر های طرف قرارداد مجموعه ” فارکس فارم ” شما می توانید بصورت رایگان درخواست ریبیت نقدی بدید و بدینوسیله اسپرد های معاملات شما بصورت یک درآمد جانبی و قابل توجه به خود شما بازگشت داده میشود.

بونوس معاملاتی

نحوه دریافت

بونوس معاملاتی و  قابل ضرر

_

برای دریافت بونوس معاملاتی و قابل ضرر در معاملات شما می توانید از طریق فرم افتتاح حساب اقدام کنید. لیست بروکر هایی که دارای طرح بونوس معاملاتی فارکس هستند در بالا بروزرسانی شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر شما می توانید در کانال تلگرام فارکس فارم عضو شوید و صفحه اینستاگرام فارکس فارم را دنبال کنید. بدین ترتیب اخبار و اطلاعات مربوط به بروکر های معتبر فارکس و همینطور بونوس فارکس  را زودتر از بقیه دریافت خواهید کرد.

نحوه دریافت

ریبیت معاملاتی نقدی و آنی

_

بعد از افتتاح حساب و انجام معملات شما بصورت روزانه و هفتگی می توانید ریبیت معاملات خود را بصورت نقدی دریافت کنید. مثلا در بروکر اوپال شما بصورت روزانه می توانید ریبیت فارکس دریافت کنید. در بروکر آی سی ام می توانید به صورت ماهانه ریبیت خود را دریافت کنید. مدت زمان تسویه و مقدار ریبیت بسته به قوانین بروکر مورد نظر متفاوت خواهد بود.

کانال تلگرام فارکس