بررسی بروکر AX Financials | افتتاح حساب در کارگزاری AX Financials

بروکر آی ایکس فاینانشیال | کارگزاری AX Financials 

 

_

معرفی مجموعه Axfinancials و کارگزاری One Financial Markets


بروکر Axfinancials یکی از کارگزاری های معتبر فارکس هست که در ایران فعال بوده و برای ایرانیان افتتاح حساب معاملاتی کرده و سرویس  دهی می کند.

از حدود ۱۶ سال قبل که اولین بروکرهای فارکس به بازار ایران روی آوردند، کارگزاری های زیادی به ایران آمدند و رفتند.

بعضی از آنها خدمات و امکانات مناسبی را ارائه داده اند و همچنان فعال هستند و بروکر هایی نیز بوده اند که سطح سرویس دهی ضعیف و بسیار پایینی داشته و باعث ضرر و زیان افراد زیادی شده اند و یا دچار مشکلات مالی شده و برشکست شده اند.

در ده سال گذشته که بحث تحریم ها در ایران جدی تر شده است تعداد زیادی از بروکر های معتبر اروپایی که قبلا با ایران فعالیت میکردند , به همکاری خود خاتمه دادند و عملا در حال حاضر بروکر معتبری با گواهی و ثبت اروپایی، قادر به ارائه سرویس به معامله گران ایرانی ( ساکن ایران ) وجود ندارد. البته هستند بروکر های معتبری که با ثبت آفشور در حال سرویس دهی به ایرانیان هستند.

در ادامه خیلی بیشتر درباره بروکر Axfinancials می خوانید.

_

مجموعه فارکس فارم نماینده بروکر آی ایکس فاینانشیالز |   AX Financials Broker | کارگزاریAX Financials

معرفی بروکرAX Financials

کارگزاری آی ایکس فاینانشیالز AX Financials

کارگزاری One Financial Markets  در سال ۲۰۰۷ (حدود ۱۳ سال قبل) در کشور انگلستان و شهر لندن آغاز به کار کرد . این کارگزاری تحت نام C B Financial Services Ltd در انگلستان با شماره   ۶۰۵۰۵۹۳ به ثبت رسیده است. دفتر اصلی این کارگزاری نیز در شهر لندن در آدرس زیر قرار دارد : Level 2 36-38 Leadenhall Street ،London ،EC3A 1AT United Kingdom

همچنین این بروکر دفاتر فعال دیگری نیز در سایر کشور ها از جمله چین , کویت و امارات متحده عربی(دوبی) دارد.

مجموعه ” فارکس فارم ” بصورت همکار و معرف بروکر با معرفی مجموعه Axfinancials و کارگزاری One Financial Markets در ایران، افغانستان، گرجستان، ارمنستان و ترکیه  همکاری کرده و کلیه خدمات این بروکر را به مشتریان خود ارائه می دهد. مشتریان و معامله گران بازارهای مالی می توانند برای افتتاح حساب، دریافت بونوس فارکس و واریز – برداشت از طریق مجموعه ” فارکس فارم Forex Farm ” اقدام کنند.

واریز و برداشت ریالی

ارایه خدمات واریز وبرداشت ریالی برای مشتریان بروکر AX Finncials .
بونوس فارکس

بونوس قابل ترید

۲۰ الی ۳۰ درصد بونوس فارکس، برای واریزها بونوس واقعی و قابل ترید دریافت کنید.

پشتیبانی فارسی

در کارگزاری Axfinancials شما با پشتیبان فارسی زبان در تماس خواهید بود.

شرایط مناسب معامله طلا

شرایط مارجین برای معاملات طلا ( اونس ) در این بروکر معتبر فارکس بسیار منصفانه هست.

در بروکر Axfinancials تحلیل تکنیکال و سیگنال فارکس دریافت کرده و معامله کنید.

دریافت ریبیت از تمام معاملات انجام شده توسط مشتریان در ” مجموعه فارکس فارم ”  هر لات ۳ دلار
_

با افتتاح حساب در بروکر Axfinancials علاوه بر دریافت بونوس  قابل ضرر، می توانید لاتی ۳ دلار نقدی از ” فارکس فارم  ” ریبیت دریافت کنید.

_
بروکر آی ایکس فاینانشیال | کارگزاری AX Financials

 یک کارگزار قابل اعتماد و معتبر Axfinancials

 

_

رگوله های مجموعه Axfinancials و کارگزاری One Financial Markets

بروکر One Financial Markets توسط سازمان FCA انگلستان و با شماره لایسنس ۴۶۶۲۰۱ رگوله شده است و این مطلب , بزرگی و اعتبار برند این کارگزاری را تا حدود زیادی نمایش می دهد.

همچنین علاوه بر رگولاتوری FCA , بروکر One Financial Markets  موفق به کسب رگولاتوری FSP در آفریقای جنوبی نیز تحت لایسنس شماره ۴۵۷۸۴ گردیده است.

نکات فوق نشان میدهد که با یک بروکر طراز اول و استخوان دار رو به رو هستیم و آنچه اعتبار این کارگزاری را دو چندان می نماید توجه به پشتوانه و مالکیت آن است .

بونوس معاملاتی در کارگزاری Axfinancials

_

بونوس خوش آمد گویی برای تمام مشتریان

 

برای تمام واریز های خود در بروکر معتبر فارکس  آی ایکس فاینانشیالز ۲۰ درصد بونوس قابل ترید و قابل ضرر دریافت کنید ( تاسقف ۳۰۰۰ دلار ) و قدرت معاملاتی خود را افزایش دهید. 

انجام معاملات با آسودگی در کارگزاری Axfinancials

_
چرا معامله گران بروکر Axfinancials را انتخاب می کنند.

بروکر One Financial Markets بخشی از کمپانی بزرگ AXICORP می باشد . 

این کمپانی یکی از بزرگترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه بازار های مالی در استرالیا است که به غیر از بروکر One Financial Markets  مالک کارگزاری بزرگ Axitrader نیز می باشد .

بروکر Axitrader  یکی از بزرگترین نام ها در صنعت بروکریج دنیا بوده و در بسیاری از لیست ها همواره در بین ۱۰ بروکر بزرگ دنیا هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت , بزرگی و وسعت قرار دارد .

طبیعاتا وجود این کمپانی مادر به عنوان مالک کارگزاری One Financial Markets  راحتی خیال زیادی را به مشتریان آن داده و مزایای زیادی را به همراه دارد که یکی از بزرگترین آنها , وجود یک بنیه و پشتوانه مالی بسیار عظیم در پشت این بروکر اروپایی می باشد.

بروکر معتبر فارکس ای ایکس فاینانشیالز
بروکر معتبر فارکس برای ایرانیان

مشتریان در کارگزاری آی ایکس فاینانشیال امکان افتتاح با تنوع بالا در نماد ها را دارند 

یکی از بزرگترین مزایای بروکر One Financial Markets برای مشتریان ایرانی این نکته است که در این بروکر عینا همان خدمات فنی ارائه شده برای مشتریان اروپایی بروکر , به معامله گران ایرانی نیز ارائه میگردد و تمامی مشتریان ایرانی این کارگزاری می توانند در سرور اصلی این بروکر به معامله بپردازند .

در طی مدت زمانی که از فعالیت مشتریان ایرانی (از طریق مجموعه AXfinancials) با این کارگزاری میگذرد تمامی مشتریان به این نکته اذعان داشته اند که سرعت اجرای معاملات و عدم وجود مشکلاتی که در چند سطر قبل ذکر گردید , به وضوح در این بروکر قابل مشاهده است و این کیفیت در هیچ از بروکر های مشابه که دارای نام های بزرگی هستند و با ایران از طریق سرور های غیر اصلی خود فعالیت می کنند , دیده نمی شود.

سرور اصلی بروکر One Financial Markets  که تمامی مشتریان اروپایی نیز از طریق آن با این کارگزاری مشغول انجام معاملات خود هستند , سرور USA می باشد و اکانت متاتریدری که برای مشتریان ایرانی در این بروکر افتتاح خواهد شد نیز دقیقا در همین سرور قرار دارد.

نماد های قابل معامله زیادی در این کارگزاری معتبر فارکس وجودارد. علاوه بر جفت ارزهای معاملاتی در بازار فارکس، می توانید در شاخص های  بازار سهام آمریکا، اروپا و آسیا نیز به معامله بپردازید.

مشتریان ایرانی در این کارگزاری معتبر فارکس می توانند به تمام ابزار های معاملاتی از جمله کریپتوکارنسی دسترسی داشته باشند و معامله کنند. نماد های معاملاتی در کریپتوکارنسی ها مثل (Bitcoin ، Litecoin، Ethereum، Bitcoin Cash و Ripple) .

مدارک شناسایی فردی:

یک مدرک شناسایی مورد نیاز هست.

کارت ملی، شناسنامه، پاسپورت و یا گواهینامه رانندگی.

با موبایل بصورت واضح از هر دو سمت تصویر بگیرید و در فرم ثبت  نام وارد کنید.

IDENTITY-H1-3

مدارک تایید آدرس:

برای تایید آدرس بعد از افتتاح حساب به کمک پشتیبانی فارسی می توانید از طریق فرم آنلاین مخصوص در کارگزاری آدرس خود را تایید کنید.

proof_evidence_vindication_authentication_identity_certificate_documentation-512

برای افتتاح حساب در کارگزاری ax financials و دریافت بونوس قابل ترید از لینک مقابل میتوانید اقدام کنید. فرم بصورت فارسی بوده و حد اکثر در یک روز کاری انجام می شود.